V marci 2019 vydala Jana Krištof Lehotská svoj debut s názvom Sny. Po roku, koncom apríla 2020 prichádza s novým singlom, ktorý nesie názov „S tebou“. Singel je predzvesťou novo pripravovaného druhého albumu, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta koncom roka 2020.

Skladba „S tebou“ je oproti prvému albumu dynamickejšia, s viac pop-rockovým zvukom. Nahrávky sa opäť zhostilo domáce Prievidzské Whatever štúdio pod taktovkou Vladislava Leškovského. Vlado sa postaral aj o bicie a perkusie, ktoré sám nahral. Tentokrát boli v skladbe primiešané aj prvky elektrických bicích. Akustickú gitaru nahral Peter Dechet, spoluautor hudby a textu. Elektrické gitary už tradične výborný inštrumentalista a blues man René Lacko. Všetky vokálne linky naspievala Jana. Novinkou na nahrávke je basgitaristka Marta Halušová. Marta od mája 2019 sprevádza kapelu vokálne a na basovej gitare, kvôli Jankinej hudbe sa vrátila späť na Slovensko z Talianska a stala sa neoddeliteľnou súčasťou kapely. Na novom albume sú už všetky basgitarové linky zverené Marte a jej umeniu.

S novým singlom bol plánovaný aj nový videoklip, ktorého scenár však musel kvôli súčasnej „korona kríze“ ostať v šuflíku. Nebolo možné ho realizovať vzhľadom na potrebu točiť s viac hercami, v exteriéri aj interiéri. Avšak cítili sme potrebu dať pesničke aj vizuál, preto sme sa rozhodli, v rámci obmedzení a možností, spraviť štúdiový klip, v ktorom bude len Janka a lyric.

Veríme, že aj napriek súčasnej komplikovanej situácii v spoločnosti, nový singel „S tebou“ poteší, prinesie dobrú náladu a nájde si cestu k svojim poslucháčom.

Aktuálne Jana so svojou kapelou intenzívne pracuje na druhom CD, ktoré bude viac dynamické, expresívnejšie a obohatené aj o nové spolupráce. Veríme, že práve singel „S tebou“ je jeho dobrou predzvesťou.