Slovenský interpret definitívne stiera hranice medzi popom a alternatívnou klubovou scénou. Spolu s tanečným videom k skladbe Stray Dogs vydáva svetovo znejúce EP “attentioncore”.

Zvyčajné festivalové leto nahradil tento rok FVLCRVM spŕškou novej hudby. Len pár týždňov po vydaní epického videa k rave-ovému singlu “Hate List” vypúšťa nemenej zaujímavý klip k ďalšej skladbe z čerstvého EP. Spolu so spriaznenými tanečníkmi rôznych štýlov a kameramanom Marekom Moučkom tak na vrakovisku dokonale doplnili vizuál k chytľavej skladbe o túlavých psoch.

S videom vychádza aj jeho nové EP s ďalšími nevydanými skladbami s názvom “attentioncore”. Pišta sa na ňom nebojí miešať ľahko stráviteľné rytmy s odkazmi na menej populárne žánre klubového sveta ako Vogue Music, Rave či Trance. O pár týždňov bude nasledovať remixové EP od rôznych producentov zo sveta a limitovaná platňa, ktorú si ako všetky vizuály producent dizajnoval sám.

S jeho rakúskym labelom “Mom I Made It” spustili na instagrame sériu recenzií, kde EP hodnotia známe celebrity ako rapperi Riff Raff, Juicy J či herec Michael Rappaport.