Z albumu Labyrint vychádza ďalší, v poradí už 7my singel, s názvom : Stoj. Aj toto číslo potvrdzuje výnimočnosť albumu Labyrint, z ktorého predchádzajúcich 6 singlov dosiahlo na najvyššie priečky hranosti slovenských skladieb v rádiách a rovnako sa tešili veľkej popularite, čomu nasvedčoval aj záujem o jarné turné skupiny Peter Bič Project.

 Singel sprevádza aj nádherný videoklip, ktorý natočil Jakub Mahdal. V čase jeho výroby sa skupina Peter Bič Project pripravovala aj na svoje jarné Labyrint tour 2020. Nakoniec je všetko inak.

„Pieseň Stoj sme zložili spoločne s Viki na album Labyrint, bol to náš prvý spoločný duet, ktorý sme aj spolu zložili .Vlado Krausz k nej napísal text a veľmi vystihol myšlienku a pocit, ktorý sme do toho dali. Klip ku nej sme nahrávali v Prahe so známym režisérom a momentálne asi najvyhľadávanejším Jakubom Mahdalom a myslím si, že jemu sa tiež podarilo vystihnúť náladu piesne.“ Charakterizuje skladbu Peter Bič.

Viktória má podobný názor „Som veľmi rada, že Peter začal spievať. Vždy sa mi páčila jeho farba hlasu, aj to, ako naše hlasy znejú spolu. Na poslednom albume Labyrint tak máme niekoľko duetov, z ktorých mám veľkú radosť. Prvým z nich bola pieseň Stoj, ktorú sme zložili spoločne s Petrom, Vlado Krausz nám k nej napísal krásny text. Bol to presne ten prípad, kedy sme mu o piesni nič nepovedali a on presne vystihol ten pocit, ktorý sme z nej mali my. Od fanúšikov dostávame množstvo krásnych reakcií a veľmi sa teším, že im môžeme predstaviť videoklip, ktorý nám k pesničke Stoj natočil Jakub Mahdal so svojim tímom. V ňom Jakub krásne zachytil atmosféru tejto piesne a myslím, že sa to celé pekne spojilo, hudba s textom aj s videoklipom.

Za videom stojí skúsený režisér Jakub Mahdal: „Od první chvíle, kdy jsem si poslechl píseň, jsem věděl, že klip musí být černobílý a postavený pouze na vizuálu a atmosféře. Reálné záběry na kapelu prolínají abstrakce rozlitého inkoustu, kde se černá s bílou protíná.“

Stoj

Čierne s bielym spoj

Čierne s bielym spoj

A zmeň osud môj

Singel aj videoklip mali vyjsť ako predzvesť jarného turné Peter Bič Project. Vzhľadom na vývoj situácie, sa turné posúva na jeseň. Z jarného turné, sa teda stáva jesenné. Tu sú nové termíny turné :

09.09.2020 Trnava 
10.09.2020 Bratislava 
01.10.2020 Zvolen 
02.10.2020 Trenčín 
03.10.2020 Martin 
07.10.2020 Košice