Pod svojim pseudonymom Miss Moana zverejnila Katarína Kamencová nový videoklip k skladbe Time flies by.

Hudba vznikala v košickom štúdiu Undergroove pod taktovkou skvelého multiinštrumentalistu a zvukára Pavla Jeňa, ktorý vo svojom „laboratóriu“ namiešal tú správnu magickú esenciu zvukov. Zároveň sám nahral veľké množstvo nástrojov.

Pieseň a videoklip sa nesú v príjemnej atmosfére, evokujúcej pocit letnej pohody. Významovo sa nejedná o lovesong, ani skladba nenesie žiaden sociálny charakter. Pieseň je osobnou spoveďou Katky, v ktorej opisuje vlastné pocity z obdobia svojho života.

O vkusnú úvodnú gitaru sa postaral jej dvorný gitarista Rafael Rafo Akopjan.

Ďalej sa na nahrávke podielali i známi slovenskí hudobníci akými sú saxofónový mág Mário Gapa Garbera, perkusionista  František Beneš a talentovaný bubeník Michal Fedor.

Videoklip sa natáčal na viacero etáp. Kameru mal nastarosti Igor Petrilla v spolupráci s SSUŠ Filmová v Košiciach. Zaujímavosťou je, že Katka je absolventkou Filmovej školy, kde vyštudovala kameru,zvuk, strih a práve preto jej oku neušiel žiaden detail, a klip je natočený presne podľa jej predstavy. V refrénoch sa ujala multifunkčne svojich skúseností, a nie len že v nich zahrala, navyše si ich aj sama natočila.

Ďalšou zaujímavosťou je, že všetky kostýmy, ktoré sa v klipe ukážu si Katka navrhla sama. Postarala sa tiež o scénografiu.

Režijne a scenáristicky sa na videoklipe podieľali Katarína Kamencová a Rafael Akopjan.