Košická kapela In Time púšťa do sveta ďalší svoj videoklip k skladbe „Kto som“. Táto skladba je z ich druhého albumu a videoklip k nej vznikol vo vlastnej produkcii. Tvorbu klipu, strih a technické úpravy si vzal na starosti basgitarista Peter „Berty“ Fotta. „Námet vznikol úplne nevinne počas mojich ciest, kde som natáčal náhodné momenty, rôznych ľudí, rôzne podnety, mysliac si, že snaď na niečo to do budúcna použijem. Tak sa aj stalo. Video sa skladá zo záberov natočených z troch miest Londýn, Paríž a Veľký Šariš„. Autorom textu a hudby piesne je samotný líder a spevák kapely In Time Rastislav Belanský. “ Skladba Kto som je o neustálom hľadaní seba samého, čo určite zažíva nie jeden z nás preto si myslím že táto skladba dokáže osloviť kohokoľvek.

Aj napriek obmedzeniam, ktoré zasiahli hudobnú scénu má kapela plány do budúcna jasné. Dokončiť nové skladby a vydať v poradí už tretí album.

Táto košická formácia vznikla pred 4 rokmi a má sa sebou veľa úspešných koncertov a dva štúdiové albumy (album „Vitajte“ a “ Krajina hudby“). Momentálne skupinu dopĺňa skvelý bubeník Emil Frátrik, ktorý bol trikrát nominovaný Hudobnou akadémiou na inštrumentalistu roka. Spolupracoval s hudobníkmi ako napr. Marika Gombitová, Pavol Habera, Richard Muller, Ivan Kral a mnoho dalších.

Kapela prezentuje vlastnú tvorbu so slovenským textom a žánrovo sa zaraduje do kategórie POP, POP ROCK. Pre košických fanúšikov je táto kapela známou aj vďaka hitom “Vitajte” a “ Málo má”, ktoré kolujú v rádiach.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here