Dynamická a energická rocková pesnička s názvom „Oh My God, Charlotte!“ sa dočkala svojho videoklipu. Mladí chlapci s bratislavskej rockovej skupiny The AnyOne počas letných dní zverejnili video „zložku“ ku svojmu najnovšiemu singlu, ktorý vydali prostredníctvom digitálnych platforiem na jar 2020. „Šarlota“, ktorá je už 9. vydaným singlom má doteraz najlepšie výsledky vrámci počúvanosti, sledovanosti a záberu na sociálnych sieťach, čo pochopiteľne členov kapely nesmierne teší. Ako pre každého hudobníka, aj pre nich je divácky úspech nielen motivačným do ďalšej tvorby, ale aj povzbudením do každodenných dní.

Motív skladby vystihol jej „vokál“ a gitarista skupiny Timotej Cesnak (18): ,,Jedna vec je kompozícia, chytľavý refrén a úderná dynamika, ktorá ťa núti tancovať, ale druhá je, že náš najnovší singel si môžu ľudia vychutnať už aj s novým klipom s tanečným číslom a príbehom o krásnej Charlotte a jej priateľovi.“

Lokácia, v ktorej videoklip vznikal, bolo pre chlapcov spomienkové – išlo o priestory Základnej školy na Hlbokej ulici v bratislavskom Starom Meste, ktorá je sama o sebe ikonickou stavbou.

,,Prostredie, v ktorom sme natáčali, malo pre mňa nostalgický podtón. Priestory ZŠ Hlbokej ma vrátili naspäť na do čias, keď som bol jej žiakom a obnovili spomienky, ktoré vo mne vzbudzuje aj pieseň Oh My God, Charlotte!. Ide o prvé detské lásky, ktoré človek zažije práve na „základke“, hovorí basgitarista skupiny Daniel Zwach (19).

Dej nesie v sebe memento mladej lásky tínedžerov, ktorá je precitlivená a dominujú v nej najmä emócie.

,,Príbeh, ktorý je formou light motívu zobrazený na pozadí pesníčky, môže pôsobiť gýčom, avšak to bol aj zámer. Láska medzi mladými ľuďmi, chlapcom a dievčaťom, má často tú najjednoduchšiu podobu, cez ktorú sme to aj vykreslili v klipe. V tom je to krásne, pričom je tam aj veľký kus osobného zážitku. Študentské lásky sa väčšinou spájali cez atmosféru aj s hudbou.“ vysvetľuje manažér kapely Peter Poch.

Kapela momentálne na jeseň pripravuje vydanie svojho debutového albumu s názvom The Diver’s Hymn, ktorý prinesie osem nových štúdiových skladieb spoločne s dvoma živými verziami úspešných singlov „Lady Lisa“ a „I Just Went“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here