S ďalším videoklipom k piesni Často prichádza bardejovská skupina NIEčO NAVYšE. Ten vyšiel 10 dní pred Vianocami ako jeden z darčekov pre fanúšikov kapely. Skladba sa nachádza aj na novom, v poradí už treťom albume kapely, ktorý nesie názov X.

Video opäť realizoval tím VLN Production, ktorí prišli s nosným nápadom. Klip sa natáčal v Košiciach, preto sa môžete pokochať pohľadmi na krásne miesta v tomto čarovnom meste.

Novinkou nebol len klip, ale aj samotná skladba. Text opäť pochádza z pera dvorného textára kapely Miroslava Vranského. „Sme radi, že máme stále k dispozícii nové texty, na ktoré môžeme vytvárať hudbu a klipy. Tento raz sme výnimočne dali chlapcom z VLN na výber zoznam piesní, z ktorých si mohli vybrať, na čom chcú pracovať. Oni si vybrali túto skladbu a my sa z toho tešíme“, povedal spevák Viliam.

V klipe je mnoho zaujímavých scén, pri ktorých sa na natáčaní smiali všetci z kapely. Najviac zábavy si však užili pri kúpeľňovej scéne: „Bolo komické, ako sa všetci chceli natlačiť do kúpeľne, aby videli, čo sa tam deje a neskôr, keď videli výsledok, tak sme všetci plakali od smiechu. Keďže ide o scénu vo vani, tak všetci chceli vidieť to, čo by nemalo byť videné, ale sloníka som si uchránil“, dodáva so smiechom Viliam.

Skladbu si môžete naživo vypočuť už 28. decembra v kaviarni Castella v Bardejove, kde je pripravený po vianočný trojkoncert a tiež krst nového CD.

viac informácií o kapele: https://www.facebook.com/nieconavyse/

Previous articleLýdia Novotná prichádza s klipom V znamení Váh. Stelesňuje harmóniu i nesúlad
Next articleKanadský fenomenálny hudobník Jesse Cook sa po prvý raz predstaví slovenskému publiku