V každom z nás žije beštia, ktorá sa môže za určitých okolností prehrýsť na povrch. Strach v spojení s hlúposťou je nebezpečná kombinácia a v mnohých ľuďoch vie prebudiť zlo. 

Mofokiller a Rob Raven (Meredith) sa spojili, aby rozpovedali strašidelný príbeh. Ku skladbe „LET ME BREATHE AGAIN“ vznikol nekomvenčný hororový videoklip, ktorý vás pohltí a nedovolí vám dýchať. Ústrednou postavou videoklipu je samotný Rob. Okrem toho, že vzal na seba úlohu rodiacej sa beštie, má na svedomí aj masky a realizáciu videoklipu. O strih sa postaral Mark Balage.

„Táto skladba nám ležala v šuplíku už dlhší  čas. Prišiel s ňou Miro. Ihneď sa mi páčila. Upravil som aranže a nahral sóla. O organ a sample sa postaral Juraj Marták. Avšak dlho sme si nevedeli dať rady so spevom. Dokonca sme skladbu ponúkli viacerým spevákom, ale až keď sa jej chopil Rob Raven, všetko do seba zapadlo. Rob napísal výborný text. LET ME BREATHE AGAIN je našou reakciou na udalosti spojené s pandémiou. Každého z nás posledný rok pridusil. Niekto riešil situáciu s rozumom, iného zo strachu pohltila temnota. Popieranie reality, šírenie bludov a zla. Mnohí z nás prišli o priateľov.“ Vysvetľuje Matúš Cíger (gitarista a textár).

Mofokiller po dlhých 8 rokoch prichádza s anglicky spievanou skladbou. V tvorbe kapely je čoraz viac cítiť gotický vplyv.

„Stále sme to my. Stále stojíme jednou nohou v stoner rocku, avšak tá druhá noha šlapla už do kadečoho. Snažíme sa neustále napredovať a nestaráme sa o škatuľky. Spolupráca s Robom Ravenom bola fantastická. Rob je výborný spevák a v našom spoločnom singli sa absolútne odtrhol z reťaze.“ Dopĺňa Miro Beka (spevák, basgitarista a zvukár).

Zaujímavosťou je aj, že skladba LET ME BREATHE AGAIN sa nahrávala v štúdiu Mira Beku na Slovensku, spevy a videoklip sa nahrávali v Prahe, mix a master pochádza z Moskvy. Za celkovým zvukom nahrávky stojí ruský zvukový inžinier Arkady Navaho.