Nový klip, ktorý vyšiel v adventnom období, je už druhou ochutnávkou z pripravovaného albumu. Po videu k piesni Všetko raz prebolí sa skupina rozhodla natáčať v interiéri. 

Stále to cítim je názov novinky trenčianskej rockovej skupiny Volume. Svetlo sveta uzrel začiatkom týždňa aj klip, ktorý sa skupina rozhodla natočiť. „Snažíme sa pracovať na 100%, skúšame nové veci, aj pri nahrávaní aj pri  natáčaní videoklipov. Myslím, že len týmto spôsobom sa nám podarí prekonávať méty, ktoré si sami skúšame posúvať vždy vyššie a vyššie,“ myslí si spevák Majo Krátky.
Nový singel Stále to cítim kapela nahrávala priamo v ich vlastnom štúdiu a finálnu tvár zvuku si vzal na plecia už tradične Mišo Koštialik.

Tretím charitatívnym koncertom podporí skupina Volume oblasť sociálnych služiebAž do piatku 20. decembra 2019 je možné prispievať na transparentný účet skupiny Volume, ktorého obsah bude po ukončení zbierky v plnej výške odovzdaný neziskovej organizácii StarDOS. „Tentokrát sme sa rozhodli podporiť oblasť sociálnych služieb, pretože si uvedomujeme, že pracovať v tejto sfére je nesmierne ťažké. Veríme, že aj naša iniciatíva môže pomôcť tým, ktorí to potrebujú a zároveň uľahčiť prácu StarDOS, n. o..“ povedal Majo Krátky. Prispieť budú môcť aj účastníci v poradí tretieho charitatívneho koncertu s názvom Hudba má spájať, hudba má pomáhať. Ten sa uskutoční už v sobotu 21. decembra 2019 v trenčianskom klube Lúč

Previous articleKing Shaolin v novom singli s českou speváčkou Lenny a Allanom Mikušekom
Next articleBratislavská kapela Fortuan a youtuber PPPeter