Táto sympatická partička rockerov natočila nový klip k rockovej pecke „Až Roztaje Sníh“. Pod taktovkou vlastnej produkčnej spoločnosti sa zrodil instantne nápad na túto pesničku aj scenár priamo počas aktuálnej krízy. 
„Vzhľadom na aktuálne dianie počas obdobia karantény, keď boli zrušené koncerty a obmedzený pohyb a možnosť fungovať normálne, sa snažíme využiť toto obdobie maximálne produktívne, preto sme sa ako kapela presunuli do hôr s celým našim produkčným štúdiom a týmom a produkujeme nové single a klipy, “ prezradil Miro.
„Skladba bola priamo na kolene napísaná a ušitá 2 dni pred začatím natáčania presne podľa nápadu tohoto príbehu brodenia sa snehom v lese.

Keďže sa text dotýka metaforicky niečoho, čo zažil / zažíva v živote každý z nás, teda pádov a následného hľadania síl a motivácie vstať a bojovať ďalej v ceste za cieľom a postavením sa znovu na nohy a naštartovať bud sebazáchovy, chceli sme využiť to, že sme stihli posledný sneh a vizuál postaviť na príbehu odohrávajúcom sa v temných náročných podmienkach nehostinných snehových závejov horskej divočiny“, s nadšením dodal Miro.
„Najnáročnejšie bolo natáčať 2 dni, viac ako 18 hodín pri teplotách -5 až -8 stupňov, hlavne scény behania naboso po hlbokom snehu, ktoré neskutočne skvelo a autenticky zvládla naša herečka Eva Kubečková a rolu tuláka zachraňujúceho zamrznuté dievča pred takmer istou smrťou si zahrál miestny kuchár Martin Šebek, čím kapela len potvrdila svoj zvyk dávať v klipoch priestor miesto profesionálnych hercov často miestnym ľuďom, žijúcim v lokáciách natáčania s cieľom podporiť autenticitu a nadšenie lokálneho človeka pre danú rolu vrámci nehranej spriaznenosti s prostredím.“ 


Skladba „Až Roztaje Sníh“ bude takisto súčasťou nového albumu Terrapie, ktorý bude prvýkrát celý v českom jazyku. Vydanie je naplánované na jeseň 2020, krst albumu prebehne 1.10. v Paláci Akropolis v Prahe.