Chytľavá novinka od Medial Banana sa dokonale hodí do dnešných horúcich dní. Pri hitovke Slnečné brýle si okamžite pôjdete telom do rytmu a dostanete chuť na malý výlet s priateľmi. Užite si tento nával pozitívnej energie od ikonickej slovenskej reggae kapely s videoklipom na štýl rokov 90-tych, kde nechýbajú pestré módne výstrelky a doplnky, a ani štýlové „báwo“.

Retro video k novej hymne slnečných dní má na starosti mladý filmár Andrey Istok so svojím teamom a my vám zaručujeme, že po prvom vypočutí ju nedostanete z hlavy.

Skladbu nájdete na nedávno vydanom albume Nedotknuteľní od Medial Banana, ktorý takmer celý vznikol v domovskom štúdiu Wellders v Bratislave a vyšiel pod hlavičkou dvorného vydavateľstva Reggae Callin‘ Records v distribúcii Warner Music.

Kapele sa ihneď po uvoľnení korona-opatrení podarilo naplniť kalendár a počas leta sa na nich môžete tešiť na festivaloch a koncertoch po celom Slovensku. Za sebou majú už vypredaný bratislavský koncert a jednu zastávku v Trenčíne a už o pár dní vyrážajú na Senec, Nitru, Lučenec, Žilinu, Čadcu či Košice. Novú šou odohrajú aj na tohtoročných špeciálnych zmenšených edíciach známych domácich festivalov ako Žákovic, Atmosféra, Sound Garden, Punkáči deťom, Grape a Uprising.

KEDY A KDE? #MBleto20

16.7. – Senec – Slnečné jazerá

17.7. – Nitra – Hidepark

18.7. – Lučenec – Letné kino

24.7. – Žilina – Smer 77 Klub

25.7. – Košice – Kasárne/Kulturpark

31.7. – Malý Žákovic – Trenč. Bohuslavice

01.8. – Čadca – Zion park

08.8. – Malý Grape – Piešťany

15.8. – Lipt. Mikuláš – Tatralandia

15.8. – Nádych s Atmosférou – Hontianske Nemce

21.8. – Kamenec – Veľké Uherce

28.8. – Punkáči deťom – Trenčín

29.8. – Uprising „WakeLake Edition“ – Bratislava 

05.9. – Sound Garden – Lipt. Mikuláš

17.9. – Pezinok – Amfiteáter

Novému albumu sa darí!

Bánani so svojím tretím albumom lámu rekordy v online aj offline svete. Po prvom mesiaci od jeho vydania prekročili skladby z nového albumu Nedotknuteľní hranicu 1 milión streamov iba na službe Spotify. Na YouTube najnovšie pesničky dosahujú dokopy už 3 milióny zhliadnutí. Albumu sa výrazne darí aj v podobe CD nosiča a zberatelia sa už v týchto dňoch dočkajú aj vytúženého vinylu.

VYPOČUJTE SI ALBUM TU

STREAM: Medial Banana – Nedotknuteľní (2020): https://wmcz.lnk.to/MBNedotknutelni
SPOTIFY: Medial Banana – Nedotknuteľní (2020):
https://sptfy.com/4Xmx

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here