V týchto dňoch dokončuje bratislavská kapela King Shaolin svoj tretí album s názvom Mind Game, v ktorom spevák a skladateľ Dominik Štofko zanechal mnoho emócií. Energiu i nehu zaobalenú do moderných tónov svetovej pop hudby bude kapela šíriť aj na svojom marcovom turné. S novým turné už tradične príde po bielom aj nový live perfomance vizuál zvýrazňujúci šou a živelnosť kapely.

Od zverejnenia posledného albumu uplynuli dva roky, čo všetko odráža ich nový album objasňuje Dominik Štofko: „Nový album je plný songov, ktoré sa stali Pandorinou skrinkou na moje trápenia, ktoré som mal v posledných rokoch. Napríklad skladba We Stand Together, ktorú som venoval na narodeniny mojej teraz už bývalej priateľke Claudii je jednou z tých, ktoré mi boli poslané, ja tomu hovorím z „Univerzum FM“, kde sa nachádzajú všetky kompozície, ktoré ešte človek nenapísal. Je to skladba, ktorá ma naučila plakať a počas ktorej som mal stále slzy v očiach, lebo je plná lásky a pravdy.“

„Rovnako skladba Mind Game, podľa ktorej je nazvaný aj celý album, je tiež o mojom vzťahu. Opisuje moment, keď sa ľudia už odcudzia natoľko, že ich to extrémne bolí a mrzí, lebo sa navzájom stále neskutočne milujú. Avšak je prítomný len chaos, ktorému nevedia čeliť,“ prezrádza o piesni spevák, skladateľ a producent Dominik a ďalej pokračuje: „Alebo napríklad song, na ktorom hosťuje aj úžasná Miška Mäsiarová Oh, Little Boy, je o komplikovaných medziľudských vzťahoch. Domnievam sa, že práve táto skladba a emócia, ktorú má, mi pomohla dané obdobie celé emočne prekonať. Skrátka ku každému songu je čo povedať, lebo sa viaže na skutočnú etapu môjho života.“ 

Norbert Neuschl z King Shaolin

Nový album bude obsahovať 11 skladieb. „Je to prvý album, o ktorom mám absolútne jasnú predstavu o tom, ako má vyzerať a znieť. Preto som sa rozhodol, že si zoberiem na zodpovednosť aj mixáž. Veľa som sa pri zrode a realizácii tohto albumu naučil a ako vždy ma usmerňoval mentorsky náš kapelník a manažér Michal Neffe. Som šťastný, že tieto emócie a časť môjho života bude navždy zaznamenaná na našom novom albume Mind Game,“ vysvetľuje Dominik, ktorý spracoval grafický vizuál albumu. 
 
Spolu s vydaním nového albumu kapela vyráža na klubové turné, v rámci ktorého sa v marci predstaví v siedmich slovenských mestách. 
 
„Na turné predstavíme bohatý koncertný program zložený z už ľudom známych skladieb, ktoré môžu poznať z koncertov či rádio éteru, samozrejme, nakoľko budeme robiť turné k novému albumu, tak to najlepšie z neho bude v playliste zaradené tiež. Tradične už štvrtý rok ideme takto komplexne jarné klubové turné. Vždy sa tešíme na marec, kedy zažívame tieto koncerty veľmi intenzívne, samozrejme, zorganizovať turné vyžaduje veľa energie a úsilia, ale keď sa chce, vždy sa dá. Takže i tento rok sa vidíme v slovenských kluboch,“ dodáva Michal Neffe. 
 
Na koncerty si kapela pozvala aj viacero slovenských kapiel: The Sages, Good Boys. Agi Hlavenková s kapelou, pesničkárka Freezie a ďaľší.

 
Krst albumu je naplánovaný na posledný koncert celého turné 28. marca v klube Hopkirk v Bratislave. 
 
KING SHAOLIN MIND GAME Tour: 
 
6.3. Nové Mesto nad Váhom, BLUE NOTE 
13.3. Nitra, MUSIC A CAFE 
14.3. Trnava, TEN KLUB 
20.3. Košice, KASÁRNE KULTURPARK 
21.3. Prešov, WAVE 
27.3. Piešťany, EDEN 
28.3. Bratislava, HOPKIRK