Prešovská kapela Papyllon sa po krátkej odmlke pripomína s novým singlom a klipom. Pieseň What About Tonight so silným popovým nádychom je jasným signálom pre fanúšikov, že pôvodne indie-gitarová zostava na čele so spevákom Bohušom Hajduchom sa posúva smerom k prístupnejšiemu zvuku.

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre, a okrem iných vydáva Nórov Kakkmadafaka či Francúzov Caravan Palace. Na výslednom zvuku sa potom podieľal aj producent Adrián Líška, ktorý aktívne spolupracuje napríklad so speváčkou Emmou Drobnou.

„Len ťažko uveriť tomu, že What About Tonight bola pôvodne reggae pesničkou, ktorá nabrala v jeden inšpiratívny večer diametrálne odlišný smer. Mnoho ľudí nám povedalo, že je to posun k prístupnejšiemu žánru, ale určite v tom nie je žiaden kalkul. Vznikla rovnako, ako všetky naše piesne pred tým, a jej tvorba nás veľmi bavila tak isto, ako aj tvorba a práca na ďalších nadchádzajúcich singloch,“ tvrdí bubeník Lukáš Lacko o skladbe, ktorá je komentárom patologického mileneckého vzťahu. „Text je drzý a prostoreký, myslím, že s hudbou sa dopĺňa veľmi dobre,“ dodáva Lukáš.

Viac o kapele nájdeš na: https://www.facebook.com/papyllonband/