Formácia JANA A JA zverejnila video k ďalšej skladbe z pripravovaného albumu Lesokruhy. Pesnička sa volá Jahodovo, a ako vraví Jana Krčmárová, líderka projektu, je jednoducho o tom, ako bolo sucho, a potom napršalo, a to doslova, ale aj v prenesenom význame.

„Téma aj spracovanie pesničky sú z môjho pohľadu optimistické, dážď je v tomto prípade pozitívnym prvkom, a takto sme sa snažili koncipovať aj videoklip, ktorý sme vytvorili vo dvojici s fotografkou Janou Fašungovou, ktorá so mnou točila už niektoré časti videoklipu ku skladbe Ďaleko. V oblasti fotografie spolupracujeme už niekoľko rokov, ale zapáčila sa nám aj spolupráca na tvorbe videa. Ako mužský protagonista sa v klipe objavuje aj Peter Kunzo, ktorý sa ale v tejto pesničke postaral predovšetkým o klávesy.“

Na celom albume budú len dve skladby, v ktorých na klavír nehrá Ľuboš Šrámek, a Jahodovo je jednou u nich. Podaril sa dokonca husársky kúsok – hudobní fajnšmekri určite ocenia, že zvuk nie je len napodobeninou Hammondu, ale je záznamom z reprosústavy Leslie.

Na basgitaru hrá Tibor Farkaš, na flautu Lucia Pintérová a o celkovú hudobnú produkciu sa opäť postaral Ľuboš Šrámek. Nahrávka vznikla v Modre u Jána Mudrocha, ktorý sa postaral aj o mix a mastering.

Pikoškou je, že titulná fotografia k videoklipu bola zverejnená aj v internetovom magazíne Photo VOGUE, tak ako aj viacero ďalších fotografií tvorivého dua Jany Fašungovej a Jany Krčmárovej.