Prešovská kapela Papyllon po úspešnom „What About Tonight“ a „All The Time“ začiatkom septembra vydáva ďalší singel s názvom „Forever“. Potvrdzuje ním nový zvuk a smerovanie svojej ďalšej tvorby. Singel má aj zaujímavý vizuál – retro videoklip v štýle 90. rokov.

Aj keď sa Papyllon po nadviazaní spolupráce s holandským vydavateľstvom TCBYML uberajú skôr popovejším smerom, nestrácajú nič na kvalite ako po hudobnej, tak po textovej stránke. Dôkazom sú aj predchádzajúce dva single, ktoré mohli fanúšikovia počuť v éteri rádií po celom svete, od slovenských až po izraelské. Týmto spôsobom sa Papyllon snažia dostať do širšieho povedomia, navyše, neslovensky znejúcou tvorbou majú veľké šance uspieť práve u zahraničného publika. Snahou preraziť za našimi hranicami sa členovia kapely netaja, dôkazom je aj najnovší singel, ktorý hovorí o tom, aké náročné je niekedy vytrvať na ceste za svojimi snami.

‚Forever’ prináša veselý, tanečný a nostalgický inštrumentálny vibe, ktorý sa prelína so sebareflexívnym, miestami až ironicky ladeným textom, ktorý analógiou o ceste kapely za slávou hovorí o dôležitosti nasledovania našich túžob a snov, aj keď samotná cesta za nimi vie byť niekedy bolestivá a často trvá v našom ponímaní celú večnosť.“ – opisuje singel frontman kapely Bohuš Hajduch. Že ide o takmer intímnu záležitosť potvrdzuje aj fakt, že tentokrát Papyllon stavili výlučne na svoj potenciál. „Forever“ nahrali a produkovali bez externej spolupráce, na rozdiel od dvoch už spomínaných predchádzajúcich singlov.

„Forever“ sa von dostáva spolu so sviežim a nápaditým klipom. Retro atmosféru, ale najmä príťažlivý vizuál v štýle 90. rokov priviedli do života kreatívci z produkčnej spoločnosti COOLRIGHT.

Tlačovú správu pripravila Eva Peknušiaková

Autor fotografií Marek Krajňák

Socials:

FB: https://www.facebook.com/papyllonband

IG: https://www.instagram.com/wearepapyllon/

YT: https://bit.ly/3htwZZk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here