Ako to vyzerá, keď oblejete biele plátno paletou farieb ukazuje v novom hudobnom videu slovenská zostava White Place. Singel s príznačným názvom Extro sa totiž nevychyľuje len z ich pôvodných čiernobielych vizuálov, ale s atmosférickými vokálmi, dynamickým gitarovým riffom a finálnou navrstvenou zvukovou stenou prináša tiež drzý zvukový posun.

„Je to nahnevaná reakcia introverta na všadeprítomný spoločenský tlak, správať sa ako extrovert.“ Hovorí frontman Dano Jenčo a dodáva: „Klip prezentuje Jungovo tvrdenie, že zatiaľ čo introvert tvorí zo svojho vnútra, extrovert tvorí z vonku, preto sme v úvode za nástrojmi farební my, no v závere sa topíme pod zvukovo-farebným nánosom extroverzie.“

Jenčo sa na rozdiel od predchádzajúcich hudobných videí k skladbám Breathe, Well a Books profiluje do role tanečníka so svojskou gestikuláciou, čo predstavuje určitú živočíšnu reakciu na zasadené frontmanské stereotypy o výstrednostiach, sebavedomí, charizme a sugescii.

Svojpomocne natočený a postprodukčne upravený klip vznikal v domácom prostredí s pomocou Cube Art Pictures. Vystupujú v ňom len členovia kapely. White Place tvorí okrem Dana Jenča jeho brat Majo Jenčo, basák Stano Čorej a bubeník Lukáš Fabián. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here